Зачекайте будь ласка, йде обробка інформації


2017-03-13

Тепер кожен має змогу придбати квартиру своєї мрії!

 

 

Немає сумнівів в тому, що всі мріють жити у кращих умовах та щодня повертатись у затишний будинок, з чистим та сучасним двором та під’їздами, де безпечно та комфортно як дорослим так і малечі. Якщо ці слова не залишають Вас байдужим, то наступна пропозиція саме для Вас!

 

 

Динамічний та амбіційний забудовник пропонує нове якісне житло у чудовому районі за дуже приємною ціною. На Митниці по вул. Гагаріна, 29 будується масштабний проект – житловий комплекс «Сімейний», у якому наразі вартість житла лише 9500 грн. за метр квадратний!

 

 

Це не просто будинок – це цілий житловий комплекс з власною інфраструктурою, де передбачено максимум умов для безтурботного життя майбутніх мешканців:

 

 

-          зручні та практичні планування;

 

-          вигідне оздоблення квартири;

 

-          індивідуальні гаражі;

 

-          нежитлові приміщення під комерційну діяльність;

 

-          чудові краєвиди з панорамних вікон;

 

-          оздоблені під’їзди та прибудинкова територія;

 

-          гарний район та зручне місце розташування.

 

 

На території будинку та поруч є все, що необхідно для життя!

 

 

Зараз найкращий час для придбання житла у ЖК «Сімейний». Первинна нерухомість від забудовника стала більш доступна, а особливо при купівлі на етапі будівництва. Забудовник минулого року ввів в експлуатацію один із будинків (3-ю секцію) в якому зараз власники квартир виконують ремонтні роботи. Будуються 2-га, 1-а та 4-та секції. Наразі, у «Сімейний» однокімнатна квартира буде коштувати лише 15 000 доларів, що дорівнює, або навіть менше, ніж вартість вторинного житла. І вже в цьому році можна починати робити ремонти!

 

 

Переконатись у всіх перевагах будинку можна у затишному відділі з продажів біля будівельного майданчика. Тут Вас очікуютьпрофесійні менеджери для надання повної консультації, ознайомлення з усіма дозвільними документами, сертифікатами якості, та технічними умовами на підключення комунікацій. Забудовник гарантує вчасне підключення буднику до мереж, і підтверджує це відповідними документами.

 

 

Пропозиція варта Вашої уваги, тому покваптесь – гарних поверхів та планувань лишається все менше!

 

 

Житловий комплекс «Сімейний»

 

м. Черкаси, вул. Гагаріна, 29

 

Чотири 12-поверхових секції.

 

Район Митниця. Доступна ціна.

 

Репутація, перевірена часом, по всій Україні.

 

Надійний забудовник. Маємо всі дозвільні документи.